Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Připojení repro Logitech Z-5500

Dobrý den,uvažuji o koupi těchto reproduktorů a v parametrem se píše,že se připojují buď přes nějaký optický port,nebo koaxiál + ještě něco .. Něco jsem na netu přečetl ale moc moudrý z toho nejsem,tak jestli by mi to prosím někdo vysvětlil.. Vždy mi tu někdo pomohl,tak snad i teď.Repro bych chtěl připojit k televizi Panasonic TX-L42ET5E .Takže dotaz zní jestli na té televizi vůbec půjdou,nebo bych k ní musel dokupovat nějaký kabel - (redukci) nevím ... A případně jestli by repro pracovali i s mým PC,základovka http://www.czc.cz/asus-h81m2-intel-h81/145172/prod ukt .Jestli ne,jakou zvukovku by to chtělo dokoupit.Děkuji za odpovědi

http://www.czc.cz/logitech-z-5500-digital-thx/2968 0/produkt

" Reproduktorový systém Logitech Z-5500 Digital je možné připojit přímo k DVD přehrávači nebo herní konzoli bez potřeby samostatného receiveru. Systém je navržen rovněž pro spolupráci s PC a přenosnými přehrávači hudby. Ve skutečnosti systém ve své standardní konfiguraci podporuje připojení až šesti různých druhů zařízení – přes optický port, koaxiální vstup a čtyři stereo vstupy."

Diky za odpoved,jo sou pekny,byly by novy,jenze 10 000 tisic za to davat nechci, ty logitechy se daj sehnat i kolem 3 tisic.nebo by mi nekdo poradil jinou 5.1 do 4-5 tisic novou s kvalitnim zvukem,ale vykon muze byt mensi,protoze to chci do hodne male mistnosti,nebo jestli by stacilo 2.1 .. ale vzdycky jsem chtel 5.1 . ty 2.1 treba logitech z-2300 ?