Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem GoPro nebo nečo jiného?

Zdravím na poradně,

chtěl bych si koupit nějakou kamerku pro záznam videa a zvuku na cestách (dovolená, zážitky, koncerty, pařby a podobně). Následně bych chtěl video i upravovat.

Uvažoval jsem nad koupí GoPro HERO4 Black Edition a teď nastává otázka s displejem či bez? Nebo uplně jinou kamerku?

zatím u mě vede GoPro skrz své portfolio příslušenství, nástavců a podobně. Ohledně kvalitě videa si vůbec nejsem jistý jak je to u konkurence a proto se zde obracím na Vás :-)

Jakou kamerku by jste si v této cenové relaci koupili vy a z jakého důvodu? :-)

Předem děkuji za odpovědi.

Děkuji všem za rady, ta kamerka SJ... vypadá moc lákavě ale bohužel budu určitě do budoucna potřebovat natáčet záznam videa v rozlišení 4K (to znamená že pravděpodobně sáhnu po GOPro HERO4 Black Edition).

Momentálně tedy řeším ještě jeden opravdu velký problém a tím je paměťová karta.

Přemýšlel jsem nad velikosti a připadá v úvahu jedině 32GB nebo 64GB (prej kamera v 4K rozlišení nahrává 1h na celou baterku, s externí baterií by to byly 2 hodiny a na 64GB paměťovou kartu se vleze přibližně 3hodiny záznamu ve 4K), ale vůbec nevím jakého výrobce popřípadě model. Všimnul jsem si že je to poznačeno nějakým "rádoby hodocením"(pro mě :D) Class 10 a potom ještě nějaké UHS-I a jsem z toho uplně v pasti.

Poradili by jste mi prosím s výběrem paměťové karty? Jednu 64GB nebo 2x 32GB? (Natáčet budu opravdu hodně a nechci aby se mi stalo že někde v terénu mi dojde místo na kartě.)

Ještě jednou děkuji za poskytnuté informace :-)