Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s chladičmi na grafike

Zdravím,
potreboval by som radu čo mám robiť ak mi na grafike (msi AMD radeon hd 7870) prestali fungovať vetráky.Dá sa to nejak fixnúť alebo musím kúpiť nové vetráky poprípade novú grafiku ? Za každú radu budem vďačný.

# Ty ventilatory jsou pripojeny k G-Zakladni desce s PINs, jsou zapojené? Jestli né tak zapojit, jestli zapojeny, tak je otestovat zda-li jsou funkcni, kupríkladu nakym adaptérem pod <12V>.

TiP~ Nekteré grafické karty, dle jejich VBIOS maji urcity profil, kde se otacky nebo samotné aktivni chlazeni, spusti az u urcitych teplotach, kde po cas "IDLE", se tocit nemusi a jsou chlazeny jen pasivne, kvuli respektovani hlucnosti, kuprikladu u prace/kdyz nema vytizeni, proto ji zkontroluj i u hrani, kdyz je v zatezi.
• Také ODINSTALUJ veskery mozny SW ktery mas na vlastni (custom) regulace otacek, tak jak v nastaveni samotném AMD, nech regulaci na <AUTO>.

[img=/file/view/25272-g-pin-jpg]http://pc.poradna.net/file/view/25272-g-pin-jpg[/img]