Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook po přehřátí bootuje do nouzové režimu

Ahoj,

jeden notebook Acer Travelmate 7740G (doufám, že typ si pamatuji správně, je to dědovo notebook) se jednoho dne úplně horký vypnul. Pak bootoval pouze do nouzového režimu a i tam vydržel jen chvilku a pak se vypnul. Koupil jsem stlačený vzduch a notebook vyčistil. Už se nepřehřívá, je to ok. Ale stále bootuje do nouzového režimu. Nabídne mi nouzový režim, nouzový režim se sítí a nebo spustit systém obvyklým způsobem. Nicméně i poslední možnost nakonec najede do nouzového.

Co by mohlo můj problém vyřešit? Pokud potřebujete nějakou diagnostiku, napište jakou a udělám ji.

posledni moznost nenabehne do nuzovyho. Preco si myslis ze nabehne do nuzovyho? Mas najskor rozhaseny user profil na disku, a nabieha default user. Ale neni to nudzovy rezim.
A ked to potom z tej poslednej moznosti normalne restartujes (mysou, ne vypnut elektriku :) tak to nema uz vobec ponukat ziadne moznosti nudzove. Ponuka aj potom?