Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ,,Stuttering" po aktualizaci nVidia ovladačů na verzi 362.00

Přátelé a kamarádi :-) Obracím se na vás s dotazem, zda-li se někdo potýká ( či potýkal ) s podobným problémem.Po aktualizaci na nejnovější verzi ovladače mé GK ( GTX 960 - 4GB ) se mi GTA V začalo ,,škubat" ( předtím jsem s tím problém neměla a ani nastavení jsem vůbec neměnila ).Tak jsem se hned vrátila k předešlé verzi ovladače, jenže problém zůstal ( odinstalaci jsem provedla pomocí DDU/Display Driver Unistaller ).

Má někdo návrh, co bych ještě mohla zkusit, popř. odinstalovat či změnit?Už si nevím rady....
Díky

Pozn.: GTA mám nainstalované na disku E ( plotnový disk ) a swap soubor se odkládá na C ( SSD ).

• Je mozné, ze jsi VSync mela nastaveny na ADAPTIVNÍ, kde se u nové instalace nastavení Nvidia nastavila na DEFAUT, alr to musís vedet ty, jelikoz se ti pred instalcí ptá instalacní asistent .
• Kolik mas u hraní FPS ? / Zobrazení FPS, jde pres samotny STEAM, bez potreby instalace SW tretích stran.

změň v-sync, totiž když máš ve hře jen on, tak funguje na 60 fps lock a když není výkon, tak klesne na 30 fps a to může způsobit stuttering, stačí dát alt+tab a už by to nemělo mít ten propad nebo nepoužívat v-sync vůbec, lepší je adaptivní (kdy se jakoby v průběhu hry vypíná/zapíná v-sync podle výkonu)

To bych ti jako rádce z herní doporučoval :-D Sice mě mnozí ukamanujou, ale tenhle win10 si s hrama zatím opravdu moc nerozumí...

#Kdyz uz si to rozvrtala, tak se ji GEFORCE nastavi alespon optimalne, kde je problém? Jeste k tomu, kdyz ani nevi co v NVIDIA panelu a samotné hre prenastavovala.

win10 si s hrama zatím opravdu moc nerozumí...

• Aha a jsme doma, treba jako v cem? V kolikati pripadech z kolik? A nevytahuj hry z roku pred kristem.

# A ono se dá to GTA hrát i mimo STEAM?
Kazdopádne, na jejím míste, jelikoz v PC má jen jednu hru (kterou muze premístit na externí HDD), bych udelal cistou instalaci celého OS Windows 10, nainstaloval tentokrát príslusné ovladace na její PC, nez nekolik dní resit toto, tady ty OS, kdy uzivatel zkousí nastavovat vse a vsude, uz se davají jen z tezí do koroktního chodu.

Po ,,čisté" instalaci W10 běží hra na full HD ( se stejným nastavením jako naposledy ) plynule.Pro jistotu jsem nechala nainstalovat ovladače pouze přes Windows update a tak to raději nechám být, resp. nebudu instalovat žádné nVidia drivery zvlášť.

To asi tak úplně čistá instalace (tj. vč. formátu) nebyla, protože by se ti hra nespustila, nebo hrozně sekala - bez ovladačů pro chipset, gpu, directx atd. Tzn. že ovladače tam běží stále původní. Spíš se mohla odstranit určitá kolize (v čem, to ti nikdo už nepoví) :-) tak hlavně že to běhá