Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem VMware a W98se

Poradí mi někdo, jak do VMware Workstation nainstalovat W98se?
Není bootovací.
Mám vytvořený virt. disk, navolenou instalaci z ISO z HDD a co dál. Mám i vloženou boot disketu ve virt.PC a nemohu se dostat k formátování virt.disku - píše, že je ve formátu NTFS,že formátování až po restartu, restartnu a pak to napíše,vyjměte disketu a žádný system.
Dík za každou radu.

Nabootuješ z diskety nebo jejího obrazu, příkazem fdisk spustíš fdisk, odstraníš oddíl, vytvoříš novej oddíl, restart, nabootuješ z diskety, format c: /s, pak restart a nabootujež z disku a zadáš d:\setup nebo d:\windows\setup a je to.

Pavel