Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jde si zvětšit ram, když deska už víc nepodporuje.

Zdravím.
Mam dotaz ohledně rám. Mám desku gigabyte ep31-ds3l a tato deska podporuje max. 4GB. Tuto velikost už tam mám. Chtěl bych vědět jestli nejde nějakým způsobem rozšířit rám(Např. USB fleška). Mam windows 10 a zajímám se o to protože gta v při rychlem ježděním přes město mi vapadavaji doma jakoby textury. U win7 mi to nedělalo. Myslim si že to je těma rám, sice mam využitych 3,7GB ale i tak. Prosím o radu.diky

K Windows 7 se mi osobně už moc nelíbí.. po té co jsem uživatelem Windows 10. Ovladače jsem manuálně instaloval. Moc bych to neřešil. Ale ted gta 5 hraju na normál a chystám se kupovat novou grafiku, jak na gta v tak bych chtěl vyzkoušet lepší hry. Ale myslim si že když budu hrát gta 5 na high, tak si myslim že to bude žrát o 500MB více než normálně při normalu možná více.. a to by potom rám vůbec nestíhaly.