Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Divné chování systému při vypalování

Ahoj všem,
před časem jsem musel resetovat Bios a od té doby mi má 4-rychlostní DVD vypalovačka vypaluje jen 2,4x(i když v Neru nastavím rychlost na Max nebo 4x). A navíc, když vezmu myš a jedu s ní např. do prava, tak kurzor na monitoru si jezdí jak chce, úplně nesmyslně šíleně a trhaně. Takže nemůžu dělat nic jiného...Stejně se to chová, když kopíruji několikasetMB soubor na disk.
Zkoušel jsem přeinstalovat Nero, ale bez výsledku. Známí radili upgradovat Bios a u mechaniky firmware, ale žádný z nich se k tomu nemá a já se na to taky necítím.

Nevíte, prosím někdo co se stalo a jestli se s tím dá něco udělat? Díky...

Sestava:AMD Athlon XP 2500+Barton,2x512MB DDR Kingston 400MHz, deska MSI KT6 Delta MS-6590, graf. GF FX5200, HDD Western Dig. 80GB, mechanika TEAC DV-W50D; OS:Win 2000prof., Nero 7

Tak už asi funguje tak jak má. Opravdu to byl ten DMA (u sekundárního kanálu u zařízení 1, kde ale nebylo nic připojeno byl režim PIO, tak jsem to změnil na DMA).
Díky. Je vidět že tomu asi rozumíte...