Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC zostava

Nač takový drahý zdroj a ještě s takovým výkonem? K čemu CPU s "K" na konci typového značení? Pokud pominu nesmyslnost taktování, pak deska na nějaký extrém není určena.
Servisovaný či použitý tovar. Plne funkčný. Balenie nemusí obsahovať príslušenstvo. a ještě TN panel!
Myš a klávesnici máte?
Pozn.: Až se zmátořím, pak se o něco pokusím, ač je mi měna IV. Reichu nepříjemná.