Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problémy s přihlašováním na ICQ

Mám problém z icq když se chci přihlásit tak to nejde a po určité době tak 2 hodinky naskočí a nebo taky ne už mě fakt nebaví děkuji předem za odpověd3-[3-[3-[

Změna předmětu, původně: ICQ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Uklidni se s těma vykřičníkama a smajlíkama. (host)

A co chceš na takto položený dotaz odpovědět? Ani ses nenamáhal prozradit verzi ICQ klienta, co to přesně hlásí, způsob připojení do internetu, odkdy se problém projevuje, jestli jsi zkoušel jiného klienta....?

Icq je verze 5.1; Atlas mi nehlásí nic. Začne se připojovat a hned skončí s chybou "...". Připojení mám 512kb/s a nevím, co je to ten klient.

Aš se budete učit ve škole jag se píše věta tak dávej pozor aby ti to neuteglo.

Pavel