Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bluescreen na mobile

Ahoj, dneska jedu pryč a chtěl jsem si na mobil nahrát nějakej film, zapojil jsem mobil do počítače, vymazával pár jiných filmů atd. a najednou se mi zobrazí bluescreen. Zapne se jedině když vyndám a zandám baterku, ale pak po zobrazení loga telefonu se zase zoubrzí bluescreen.

No je to LG G3. Taky jsem se skoro všude dozvěděl, že to je základní deskou. Dneska jsem to odnesl do obchodu kde jsem to kupoval, tak uvidim co mi řeknou. Teď nevim kde tahle firma je, ale tím zákazníkům poslali nový mobily když jim o tom napsali. Tak snad se taky dočkám novýho.

Dneska jsem to odnesl do Mironetu. Psal jsem i do českýho LG, tam mi napsali ať to donesu do jejich autorizovanýho servisu nebo obchodu kde jsem to kupoval. S LG je tohle první zkušenost, tak uvidim. Nejhorší zkušenost mám s Mobil Pohotovost. 8 reklamací, 2 uznaný. Pak už jsem se na to vys*al a prodal jim to tam...

Odvezl jsem to přímo do Britexu (autorizovaný servis v ČR). Dával jsem reklamovat tuhle vadu a společně s tím popraskané rámečky displeje (majitelé G3 určitě ví o této vadě). Během týdne jsem měl mobil doma (IMEI Swap, nová základní deska, nová baterie, nový rámeček displeje, nový displej). Naprostá spokojenost.

Jak je ten infra port nahoře, a mikrofon dole, tak tam mám u nich to mám taky popraskaný. Pán říkal že zrovna dneska tam byl člověk taky s timhle mobilem a to samý měl popraskaný, takže to asi v LG nějak nevyřešili.

Právě že o Britexu mi psal ten z toho LG, tak to tam asi pošlou. No uvidim za 2-3 týdny.

Mě to vzali fakt bez problémů. Jen vyžadují perfektní stav telefonu (já měl nějaké malé oděrky, ale vzali to). Jinak je možný, že ti to vymění i na počkání. Tzn. že tam přijedeš, oni si to vezmou a do několika hodin to opraví (Za poplatek 300,- myslím). Pokud to přijmou na záruční opravu samozřejmě.

Jasný no. Já se taky obával, aby to vzali. Ale v protokolu jsem měl: "Poškrábaný kryt mobilu, drobné oděrky na telefonu, vryp na spodní hraně telefonu".

Jak říkám, pošli a uvidíš. Do týdne to je většinou vyřešený. Nebo pokud bys to měl někde v rozumné dojezdové vzdálenosti od Kladna, tak si udělat výlet.

Jo a pozor. Musíš mít vyplněný záruční list nebo fakturu s vytisknutým IMEI telefonu. Ne třeba jen paragon s dopsaným IMEI nebo tak.