Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Červená kontrolka u PC

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, jestli někdo nemá zkušenosti nebo nějaky rady .... :)
Problem je v tom, ze pote, co zapnu PC(je starší) a nic na nem nedelam, se rozsviti cervena kontrolka a PC se začne totalne sekat a zamrzat(jako kdyby byl v pozadi nejaky ultra narocny proces, ale nic neni spusteno). Cca po 20 minutach se kontrolka "vzpamatuje" a najednou bezi PC tak, jak by mel. vubec netusim cim by to mohlo byt.
Dekuji za kazdou radu.

V spravci procesov (ctrl alt del) je aj karta kde si mozes pozret ze ktory proces vytazuje disk. Od toho zavisia dalsie akcie (trebars odinstalit/spravne nastavit blbo nastaveny antivir, alebo vypnut superfetch, apod, zavisi od toho co to vytazuje)

Viry, byl pouzivan cistic, nejake softwarove problemy odhlalitelne pomoci prohlizece udalosti, ...

Jo, muze bejt nejrychlejsi zazalohovat uzivatelska data a preinstalovat. Muze to jit i opravit, ale pravdepodobne to bude chtit nekoho zkuseneho.

Jestli se v tom chces hrabat, tak prvne zkus projet antivirem a(nebo) hledacem spywaru a potom spust msconfig, skryj sluzby Microsoft, ostatni zakaz a restartuj, uvidis zda se to zlepsi.

... pote, co zapnu PC(je starší) a nic na nem nedelam...

Moze to byt aj tzv. inteligencia systemu, ktory vyuziva stav necinnosti na udrzbu (defragmentacia, indexacia).
Aj niektore antiviraky vyuzivaju stav necinnosti na kontrolu suborov.

Ale tieto cinnosti by mali ustat, ked uzivatel zacne pracovat.