Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Z97 vs B85 G41

Zdravím, chtěl jsem se zeptat zda půjde někde poznat změna pokud bych vyměnil moji starou MSI B85 G41 mate za MSI z97 GAMING 3/5. Procesor mám netaktovatelnou i5, nový procesor neplánuji.
Uvidím někde změnu? Třeba na 7.1 sluchátkách? To ale podporuje i ta stará B85 G41 né? V čem je tedy ten pokrok?

Jestli se netaktuje a v zatezi ti pocitac nepada, tak to cenu nema menit, kdyz uz tu desku mas, jinak samozrejme by bylo lepsi mit jednu z tech vypsanych Z97, protoze se i vzhledem k pouzitym soucastkam da ocekavat dlouhodobejsi zivotnost desky, ale to ti nikdo dopredu nerekne, jak dlouho ti to bude zit, asi dyl nez se rozhodnes ke kompletnimu upgradu.