Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Asus mb dotaz

Dobry den. Budu mit mb asus z97 pro gamer mb. A je tam nejaka karta jako sitova karta tak se chci zeptat co to znamena zlepsito stabilitu internetu nebo budu muset koupit jiny kabel? Byl bych rad aby to zlepsilo stahovani na ateamu protoze mam stahovat asi 35mb nebo nevim a u nekterych her stahuju plnou rychlosti a u nekterych ne. Dekuju a pardon pisi z mobilu

# Bude spise zalezet na samotném STEAMU jak na tvé LAN integrované karte.
• Ja jsem si sam prenastavil LOCATION ve STEAM, trochu to pomohlo, zbytek zalezi exluzivne na serverech steamu a jejich vytizeni.
TiP~ V parametrech steam => Stahovani/Download si také nastav ILIMITE/Bez limitu

Ja mam sweden asi to dam na london nebo frankfurt

# Kuprikladu, jsem si zmenil PARIS za SVYCARSKO a mel jsem zrychleni skoro o 1MB/s, jestli jsi v CR tak si tam dej CR.
[img=/file/view/25281-paris-png]http://pc.poradna.net/file/view/25281-paris-png[/img]
• POZOR, muze jit také o zastaraly ovladac tvé sitové karty, nebo spatného nastaveni, ostatni stahovani ti jede stejnou rychlosti, nebo jde exlusivne jen o STEAM?