Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vodní chlazení na GPU x záruka

Zdravím,
přemýšlel jsem o vodním chlazení na GTX 970.
zajímalo by mě to, jak je to se zárukou? Pokud ho na kartu namontuji automaticky se záruka ruší protože jsem se do toho vrtal?
Grafickou kartu mám ani né měsíc tak bych byl nerad aby padla záruka, docela dost řve pokud je naplno vytížená(70C) a mám v pokoji zatopeno na cca 20C. Proto když si chci něco lepšího zahrát tak otevírám okna a hraji v 10C. Zima mi nevadí běžně spím v teplotách okolo 0, ale říkám si co v létě až budou 30c vedra..... ?

Msi gtx 970 4gb, pc skřín tusim ze zalman neo, vepredu 2x ventilator(né ten svítící šunt co tam byl) misto nich tam mam 2xarctic f12 120mm, a v zadu jeden taky ten má čidlo a to jsem hodil na grafiku takže ten frčí v zátěži docela dost. Na něj je taky otočené chlazení od procesoru. Procesor se ale nezahřívá ten má v zátěži max 50c.
Jak se vrátím domu hodim odkazy na skřín

O záruku by jsi přijít neměl. MSI nevadí, když vyměníš chladič. Nebo tak mi to alespoň tvrdili před dvěma měsíci v mailu. Nicméně nevím, zda ti to doporučit. Buď máš špatný airflow nebo nedoléhá chladič. Kartu jsem měl před rokem stejnou a sotva jsem ji slyšel. Pokud je problém přímo s kartou, pak ani vodní chlazení nemusí pomoci.