Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Notebook do 6000

Dobrý den,
mohli byste mi doporučit prosím nějaký notebook do 6000? Požaduji aby měl cd/dvd mechaniku, Windows 7, trochu vyší paměť (asi 500GB a více). Použití- Word, Excel, internet (HD video na youtube přinejlepším), skype (webkamera nainstalovaná), občas nějaké starší hry.

Děkuji za rady.
Změna kategorie, původně: PC sestavy. Nechceš PC sestavu. (karel)

Doporucil bych ti zkusit to jinak. Najdi na netu nejake repasy za 6.000 Kc a pak nam to sem hod ke kontrole, jestli to vypada OK. Ale pocitej s tim, ze to jsou repasy, muze se to podelat a nikdo tady nevi, jak to bylo drive pouzivano.

Z novych notasu je 6K malo, v podstate pokud chces trochu slusnejsi notebook na to co pises, tak za novy je cca. dvojnasobek 12.000Kc zhruba tak cena, o ktere bys potreboval uvazovat.