Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lenovo Yoga 2 - jak vrátit Win 8.1 po upgradu na Win 10?

Ahoj, mel bych dotaz.
Koupil jsem Lenovo Yoga 2, kde byly Win 8.1 home, provedl upgrade na Win 10 home. Kvuli nedostatku mista vsak odstranil recovery partition. Bohuzel po upgrade casto padaji aplikace, ikdyz v tabletu neni nic instalovane.
Poradite nekdo jak dostat zpet Win 8.1, nebo Win 10? Idealne pres boot USB.
Nejak ale nejsem schopnej se ani dostat do Biosu.

Diky za rady

Zmena predmetu, pôvodne: Trouba (los)
Změna předmětu, původně: Lenovo Yoga 2 (host)

# A, rozumim, popravde nevim, osobne pro reinstalaci, stahnji recovery obrazy ze stranky vyrobce, kde ve vetsine pripadu po zadani serial cisla dabidné na stahnuti tovarni obraz ktery obsahuje vse potrebné, v cetne ovladacu a EFI, jestli pomoci mého odkazu mu to nepujde, je mi lito, proto uvadim, ze namam odzkousené.

Sam si pisal ze si si vymazal RECOVERY oddiel koly nedostatku miesta takze jedina cesta ako sa vratit spat na Windows 8.1 je aby si si z internetu stiahol orig. ISO a nanovo nainstaloval vsetko,,, a samozrejme AJ OVLADACE !
Pretoze prave preto ze si po UPGRADE na Windows 10 nenainstaloval si ovladace pre Windows 10 tak preto ti padaly vacsina aplikacii !

Zkusil jsem vytvorit boot win 8.1 (i w10), po restartu nabootuju z USB dostanu se do ciste instalace, ale dotykovy display nefunguje a original bluetooth klavesnice taky ne. Takze jsem v situaci, kdy mam instalacniho pruvodce, ale nejsem schopnej se proklikat instalaci.

# Ted musís stáhnou ovladace (nebo driver pack, zda-li je k mání) a pres USB je nainstalovat. Zrejme bude zapotreby USB rozcestník, minimálne x2 na zapojení USB klíce na kterém budou ovladace a 1x USB na klávesnici.
• Ciste teoreticky ovladce nainstalovat pres SD kartu, ale dle mého názoru : HOTE/ radic SD ctecky bez ovladace ti nepojede.