Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vylepseni pc

Zdravim. Chtel bych se zeptat co bych mel vylepsit na svem pc. Nechci davat moc penez. Ale proste jestli ten pc bude fakcit diky.

Intel core i5 4590
Asus z97 pro gamer mb
Win 10
Wd black a green
Nzxt s340 razer
Asus strix 380 4gb
Ram 8gb
Xigmatek gaia ii
Cooler master thunder 600W

Proste jestli si zahraju dobre a tak diky. Nevim 1200kc protoze mam to kde prodat kde dostanu penize takze dostanu penize, a pridam jeste 1200-1400. Diky

Herni delo. No planuju kupovat pak novou grafiku. Ale ta neni zas tak spatna ne?. A jinal co byste doporucil koupit ? Jestli co mam ted tak jestli neco koupit za ty penize ktere jsem napsal. A tu grafiku jsem koupil na doporuceni tady vyzkousel jsem amd ne nvidii

Jediný problém SSD je ten, že Ti môže chcípnuť a data už nezachrániš. Preto sa dôležité veci zálohujú !!!
Opakujem na SSD sa nainštaluje iba OS + potrebné programy - vytvorí sa image (bitová kópia), ktorá sa zálohuje a v prípade havárie, poškodenia OS, alebo zlyhania čohokoľvek máš obnovu za 10 minút...