Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lg g4 stylus

Dobrý večer můžete mě prosím někdo poradit.Když si stáhnu něco do telefonu tak mě to píše že interní paměť je plná cd karta na 32 gb a tam se to ani nestáhne.A přepnutí aby se vše stahovali na sd kartu tam není.za se to nějak nastavit aby se to stahovali na sd.děkuju moc

Aplikace stahované z google play jsou přednastavené na stahování a instalování do interní paměti. Pak až manuálně je lze přesunout na SD kartu. Takže si musíš udělat místo v interní paměti.

A moc nechápu co má název tématu společný s problémem. Ale tak to je jedno...

Co vim, tak vsechny aplikace od Google vubec presunovat na sd-kartu nejdou, takze urcite ve svem telefonu nejakou nepresunutelnou aplikaci mas. U vetsiny ostatnich aplikaci jdou presunout jen urcita data, tam pak zavisi, jak se s tim popral vyrobce telefonu, kolik dat pujde presunout a jak to navrhl vyvojar aplikace, kolika datum dovoli presun.

---

Je to normalni, doslo ti misto na interni pameti a musis neco odmazat nebo odinstalovat, pokud chces stahovat dalsi. SD-karta je hlavne na uzivatelska data typu fotek, videa, hudby apod.