Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Čistil jsem počítač - mám dát pastu na procesor?

Dobrý den, čistil sem počítač a napadlo mě že vyfoukám chladič procesoru. Sundal sem chladič vyfoukal a vzpoměl sem si ze sem tam vydel dávat chladící pastu... Je to v tomto případě nutné? ani chladic ani procesor sem nemenil
Změna předmětu, původně: ondra7722@centrum.cz (Prasak)

# Tak jestli jsi neodelaval hladici hlavu, ci hladic CPU, tak ta pasta nezmizi :) , ale ma-li tvé PC viz jako 3 roky, tak ji vymenit muzes, jestli se na to citis, v podstate to zvladne i malé dite ;-)
• Podle tvého popisu, tam stale je, tvé obavy jsou zbytecné :-)