Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Pravděpodobná závada grafické karty

Nazdar pánové. Tak má snaha nainstalovat grafický ovladač, vždy skončí chybou, že nejde nainstalovat hdmi zvuk grafické karty. Už jsem přeinstaloval (čistá instalace) Win 8. Problém mě to nedělá, mám zvukovou kartu.
Jedná se o závadu grafiky? Podle mě ano.

Jinak sestava viz muj nick.

# Zkus pro zacacátek pouzít jiny <PCIe> slot + obnova BIOSU po pouzití <PCi2>.
TiP~ Exituje velmi jednoduchá metoda, vyloucit problém zakladní desky od grafické tím, ze ji skusís jednoduse v jiném PC.

Sakra to nejde, zavazí zvuková karta.;-) Ale na zkoušku to zkusím. Ale až tak v 13.00. Za chvíli jdu na hodinku z domu.
V jiném pc... no to bude problém. Všichni okolo mě jsou pc analfabeti. Takže nehrozí zkoušet grafiku jinde.
Jinak bios je nejnovější co existuje, novější není. Dělal jsem to před víc jak rokem.

nejnovější co existuje

• Tady nejde jen o jeho verzi, ale hlavne o jeho nastaveni, kuprikladu pro Pcie express etc. vse jde pre BIOS :-)
• Instalaci po obnoveni udelej bez té zvukove karty, kterou prozatim neuvadis, jak ji mas nastavenou, v otazce INPUT/OUTPUT priorit pro BIOS.