Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Android 4.4.2 a problem s SD kartou

Ahoj , mama ma novy telefon . Je to Gigabyte GSmart GX2 . Pokud chci presunout aplikaci a nebo dokonce vytvorit nejakou slozku tak na me vyskoci tato chybova hlaska

"Z duvodu omezeni operacniho systemu Android 4.4 neumoznuje aplikacim jinych vyrobcu upravovat externi karty SD"

Zkusil jsem ji ten telefon rootnout a pak ty aplikace jako SD FIX a nic nejde.

Da se toho nejak zbavit?

Jenomze Link2SD ti na druhou partisnu sd-karty nepresune knihovny, ktere ale obvykle maji nejvetsi velikost. Takze by se sluselo dodat, ze na efektivni presun vcetne knihoven potrebuje tazatel placenou verzi, ktera to umi. Verze zdarma je diky sve nizke efektivite v podstate na vyzkouseni.

---

tazatel: a kdyz jsi provedl root, otestoval jsi ho, jestli opravdu funguje? sdfix pak musi pomoct, ale neocekavej presun celych aplikaci, presune se vetsinou jen cast aplikace (knihovny), nepresune se samotne apk a knihovny jeste jak ktere, nekdy to presune skoro vsechno, nekdy treba ze 100MB aplikace to presune jen 5MB, takze v podstate na nic.

Presouvat komplet aplikace vcetne apk jde jen pres ten placeny link2SD.

nejdou ani vlozit z pocitace

vadna sd-karta nebo vadny smartphone.

Takze bud sd-kartu strcit jinam nebo zkusit jinou. To na 90% nebude softwarova chyba, samozrejme obnovu tovarniho nastaveni, cimz softwarovou chybu vyloucis, zkusit muzes.