Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Na Windows 7 / 64-bit RAM problem

Ahoj lidi , mám jeden problém a do teď jsem nepochopil jednu věc...
Mám 4GB ram a použitelných jen 2.74GB ...
Ale je v tom háček.. Četl jsem na netu ,že s tím mají problém jen 32-bitové systémy a ne 64-bit...
Byl bych rád kdyby mï někdo poradilo jestli nejde odemknout ten 1.26GB RAM ,a pokud ne proč?

Ono si stačí o ntb, ktorý máš niečo prečítať:

Grafická karta typ : NVIDIA® GeForce® GT 520M s technológiou CUDA™
množstvo pamäte : 1 024 MB vyhradenej pamäte VRAM. Dostupnú grafickú pamäť je možné rozšíriť prostredníctvom systémovej pamäte pomocou technológie TurboCache™: až 2 806 MB s 4 GB nainštalovanej systémovej pamäte a až 4 095 MB s 8 GB systémovej pamäte (s predinštalovaným 64-bitovým operačným systémom).
typ pamäte : DDR3 Video RAM (resp. kombinácia pamäte Video RAM a systémovej pamäte)
pripojená zbernica : PCI Express®