Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem DVD mechanika se nezobrazuje v "Tento počítač"

NEVYŘEŠENO!
Dobré ráno,

již delší dobu jsem si vědoma toho, že v mi v notebooku (Acer Aspire One E15) nefuguje DVD mechanika, momentálně jsem si toho ale začla dost všímat a ráda bych s tím něco udělala a předtím než dát za opravu 1500 Kč se chci zeptat tady, jestli náhodou někdo neřeší nebo neřešil ten samý problém.

DVD mechanika dříve fungovala, v dubnu to budou 2 roky od zakoupení notebooku- záruka byla bohužel pouze 1 rok :(

Děkuji všem za jejich čas popř. zprávy!
Změna kategorie, původně: Periferie (karel)

Mechanika se otevře, když disk vložím tak začne "brnět", ale v "Tento počítač" se mi nezobrazí a když potřebuji CD použít k otevření programu, tak mi to hlásí "Není vložen disk".
Ve správě počítače jsem byla, ale mechanika tam není vidět.

Označení jako "vyřešený" byl omyl, tak snad to není velký problém.