Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Aktualizace ovladačů nVidia - stojí..

Já věděl, že se na to mám raději vys*at…:-/

No, co už.
Stáhl jsem poslední ovladače a spustil instalaci (přes předchozí drivery). A už cca 1/4 hodiny to stojí na:

[25305-nv-png]

Jak dlouho čekat, než do toho kopnu?

Mám ale dojem, že jakmile to ve Správci úloh ukončím, zůstane nabořena i předchozí funkční instalace a já se budu srát i s tím.

]:(

--
edit: půl hodiny, žádná změna.
setup.exe žere trvale 25% zdrojů CPU, využití RAM je u jednotlivých procesů neměnné. Disk je v klidu.

Ahoj LCORE
• O jakou jde GK a Graficky ovladac ?
TiP~Odinstaluj uplne predesli driver NVIDIA, ve spravci zarizeni ji ODINSTALUJ vymaz slozka NVIDIA pod C:/ a proved instalaci znovu, spustenou (neni-li ted tomu tak) jako spravce.
• Mas na tom PC nainstalovany .NET ? Jelikoz pri instalaci NVIDIA muze instalace net.framework zabrat trosku casu. Uz jsem se stim potkla nekolikrat, kde byl prave problém s uvedenym net.framework voilà :-)

• Ano a nejdrive pred instalaci vypni a zapni PC.
• Podivej se také, zda-li neinstaluje Windovs UPdate jiz naky ovladac, coz by taklo mohlo byt na vine.

.NET mám

# Verim ti, ale ujisti se, jakou verzi. /v nekterych pripadech jsem ho musel preinstalovat, nemusi jit ale o tvuj pripad, spis jen takovy dodatek :-)

To co se mu stalo, se stava bezne, Coco se z toho zas posere, jak mu tu spinim jeho oblibence, ale je to tak. Me to udelalo naposledy asi pred 3 tejdnama, kdyz jsem dostal stejne blby napad jako L/Core aktualizovat drivery. :-D

Tvuj postup je spravny, vyjma bodu 2, zbytecne. Odinstalovat uplne vsechno NVidia, restart a nainstalovat aktualni drivery.

Tak, hotovo.

DDU se mi moc líbí, nějak jsem (už dříve) nemohl najít něco, co kompletně pročistí PC od pozůstatků driverů. Vlastní instalace pak proběhla velmi rychle! Modul Experience ale neinstaluji.

Hry jsem nezkoušel spouštět, není teď čas, dupou mi za zády s odpisovými kartami ;-)

Díky všem za spolupráci, dejte si :beer:

--
edit: pár her vyzkoušeno, i ty s PhysX, vše se zdá OK.