Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Podpora CPU u notebooku

Hezký podvečer, chtěl bych do mého notebooku Asus K50IJ dát tento cpu: http://ark.intel.com/products/35568/Intel-Core2-Du o-Processor-P8600-3M-Cache-2_40-GHz-1066-MHz-FSB
A te´d v něm mám tento: http://www.cpu-world.com/CPUs/Core_2/Intel-Core%20 2%20Duo%20Mobile%20T5870%20LF80537GG0412MN.html
a chtěl bych se zeptat, jestli to ten notebook utáhne nebo bude podporován, děkuji

Resp. ten P8600 je tiez mobilny, takze strcit to tam asi pojde, ale fungovat to podla mna ais nebude, su ina architektura, FSB to asi nepodporuje, ja by som to tam radsej necpal. Nevidim na to ani dovod to robit, je to uz dnes plecka aj jedno aj druhe.
P.S: s napajanim by problem nemal byt, ten aktualny je 35W a ten P8600 je 25W. Strcit to tam mozes, ci to nabehne ti nikto nezaruci, zavisi od BIOSu.
P.S. a najprv si zisti ci vobec mas v tom notebooku CPU v sockete, oni totiz su aj BGA verzie.

Proto jsem tam dal toho smajlíka, protože jsem věděl, že se ozve někdo, kdo do toho strká desetitisíce a ani to nevužije.
Ten procesor je naprosto v pohodě a minimálně dalších pět let bude sloužit. Nenašel jsem nic, co bych na tom nespustil.