Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Je v pořádku dropování GPU CORE CLOCK ?

Při hraní hry GTA V s R9 380 mi GPU CORE CLOCK klesne z 960 (musel jsem to snížit, jinak by GTA V pořád házelo error err_gfx_d3d_INIT) CORE CLOCK dropuju třeba na 900 na 800 a pak spadne až na 400 a mám uplně brutální lagy je to normální ?? :(( Na horu neskáče jenom dolů...
Už jsi založil několik dotazů na stejné téma, stačilo. (karel)

Tomuhle se to ani nehne sice má to klasické 980 watch, ale s 980 CORE CLOCK (error err_gfx_d3d_INIT) SRY MÁM 965 GPU CORE CLOCK tak z něho to padá je to že tahle hodnota je špatná tak prosím o radu jakou tam dát :D a rovnou několik, protože to GTA V pořád u 980 padá a 970 mi taky spadlo.... Nebo naspadlo ale černá obrazovka s tím errorem.... Prostě kvůli Gta erroru to mám 965 Core clock
1375 memory clock
A ten Core clock hrozně dropuje o velká čísla tak jak to mám v MSI AFTERBURNER udělat ?