Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pc nechce spustit windows

Dobry den. Mam takovy problem. Svuj pc mam necele dva roky a posledni pul rok se nechce zapnout. Znacka msi na monitoru nabehne zacnou tam pak litat ty dosacky pismenka ale po tom vsem najedbou tma. Nevite prosim jak by se to dalo vyresit? Diky moc by mi to pomohlo. Pocitac by byl jeste v zaruce kdybych ho kvuli obrovskemu ruchu neotevrel a nevysal z nej prach

kdybych ho kvuli obrovskemu ruchu neotevrel a nevysal z nej prach

Dúfam že nedošlo k elektrostickému výboju (iskra) a neodpálil si nejaký kondenzátor na základnej doske.
[http://imgbank.cz/images/2016/03/09/elektrostatick yvybojprsty.jpg]
[http://imgbank.cz/images/2016/03/09/vybojNWYoV.jpg  ]
Ako z toho von?:
1. Pokus sa spustiť Windows v núdzovom režime a vykonaj kontrolu disku v núdzovom režime.

Ten pc bude najskor vadny, ak to zacalo blbnut uz pred tym vysavanim.
Ked to zacalo blbnut hned po tom vysavani,tak si tam najskor nieco znicil ty.
PC by mohol byt stale v zaruke, ak nemal nejaku pecat tak nebudu vediet ze si s tym nieco robil. Ak si to ale znicil ty tak by bolo neeticke to reklamovat :)