Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bootovaní z flashky

Cau, potreboval bych nastavit bootovani na novem notebooku z flashky .. s biosem sem pracoval a nasel sem si tam tu zmenu zadal sem flashku jako prvni a disk jako druhy jenze po zapnuti pc zase to same .. jakoby nenastala zadna zmena pritom v biosu je to ulozene dobre aj kdyz se ted podivam .. nevi nekdo kde je chyba ?

mezi disky je ve volbach pevny disk a flashka ... takze sem flashku dal na prvni misto ale zkratka to po ulozeni je furt stejne . nic se nezmeni .. takze at to tam nastavim jakkoli vzdy se zobrazi jen cerna obrazovka s nejakym textem ..

Instalacni soubory sou vlozeny na flashce (tak jako tomu bylo u jineho ntb kde to slo) akorat ted je flashka jina ale vlozil sem je stejne ..
a najizdi jen free DOS nic jineho .. vazne netusim .. soubory by meli byt dobre ale samozrejme pripoustim ze by tam mohla byt chyba ale podle me je jeste chybicka nekde jinde ..

ked už kupuješ kram bez os tak si najdy ako zformatovat disk kde bol dos
ak maš mechaniko tak to ty hadam dokažeš je to boot iso ADD12_cs-CZ.iso

ten tvoj wintoflash je tiež pekna ... sprav si to cez
http://www.pendrivelinux.com/yumi-multiboot-usb-cr eator/
najskor tam spusti ten W7iso a nezabudni v tom programe zatrhnut format, až to doroby tak potvrd a možeš si tam dat aj add12 ale daš volbu grub from ram (teraz už samozremje format nezafajkni) tu inštalačku ak nemaš upravenu tak daš len ako MBR format disku a nove kramy tie nastavenia maju rozne aj na mechanike byva legaci