Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Optimalizace, problémy s FPS které nebyli

Dobrý den.
Chtěl bych se zaptat, mám problém s LENOVO G500. Dříve mi šli průměrně hry na 60FPS. Ale teď se mi stává že hraju hru např.(league of legends) a po 10min mi to skočí na 30fps někdy i míň. Tak bych se chtěl zeptat jestli by se to dalo vyřešit. Předem děkuji :)

aha, "run" jsou registrové klíče, je jich pod sebou víc. samostatná záložka pro ně se jmenuje "logon".

něco jsem vyplnul ale nevíc co přesně mám vypnout

je pravda že je to trochu k přemýšlení, ale jsou tam vypsaní výrobci těch cizích sw, které zjevně nejsou součástí instalace windows.
to cizí jsi instaloval ty, měl bys vědět proč a trochu tušit, jestli to může mít vliv na výkon (zabraný čas procesoru a velikost paměti).

když tě ani tak nenapadne co tam může překážet, existuje nejhorší cesta: vložit sem screen.
což je děsivé, mnozí docházeči do středních škol sem nacpou 12mpx fotku z mobilu, je to fullscreen protože okno neumí sejmout - a sloupce s údaji jsou default natlačené vlevo, tj. nejde nic vyčíst.

edit:
ovladače ani nevíš, jestli a v jakém pořadí ten známý instaloval. přitom to může být hlavní problém.