Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nelze potvrdit start instalace Windows klávesnicí

Potřebuju přeinstalovat PC Windows 8.1 z cd a končím u hlášky potvrďte libovolnou klávesou. Klávesnice neregauje, zkoušel jsem několik klávesnic, různá usb, prošel bios a nastavení usb. Vše ok v post testech po zapnutí detekuje 2 klávesnice, drát i bezdrát, ale potvrdit instalaci není možné...
Už jsem z toho docela na nervy, po hodině zkoušení...

Legacy support funguje aj pre USB3 (robi to BIOS a ten svoju dosku pozna kompletne), ale neni to perfektne (BIOS ma radovo jednotky MB tak sa to nemoze rovnat 4GB Windows :) a ked tam clovek strci nejake divne veci tak to moze zblbnut. On ten legacy support nesiel vpodstate 100% nikdy, zazil som casy ked kazdy druhy usb stick vobec nesiel (boot z neho apod) :D To bolo asi vtedy ked zacali do tych zdrojakov vrtat cinani asi pred 10rokmi :) P.S. dnes do toho vrtaju este aj indovia, to ma clovek chut vyskocit kdesi z okna :D