Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zkopirovani dat - pristup na HDD pripojeny k jinemu PC jako externi USB disk

Prosim o pomoc .. vyskytl se mi problem - pri vraceni W7 k predchozimu bodu obnovy se to nepovedlo a jedinou moznost, kterou mi to nyni povoli, je tovarni reset bez moznosti zachovani dat. Jelikoz jsem nedelal 2 mesice zalohu a data z poslednich 2 mesicu nechci ztratit, vyndal jsem z NB systemovy HDD a pripojil ho pres USB k jinemu NB[W10] a chtel si data zkopirovat. Bohuzel, kdyz chci otevrit slozku /USERS/JMENO_NB, tak do teto slozky nemam z aktualniho prihlaseni v jinem NB pristup. Zkousel jsem tedy vytvorit novy ucet se stejnym jmenem, jako v puvodnim NB, kde se nachazel onen HDD, ale pristup byl opet odmitnut.
Prosim, mate nekdo rady, co s tim dal delat ?
Moc dekuji.

máš jiný sid. vysvětlím ti to na příkladu pořadového lístku u doktora. ráno se nás sejde 10 nováků, nemá smysl u sestry hulákat že teď je na řadě novák. no kterej? každý novák má pořadový číslo, a to nesouhlasí. převezmi vlastnictví.