Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC se zasekne vždy cca po 30 min

Zdravím mám problém s PC vždycky se cca po 30 minutách zasekne, obcas když jsem hrál např world of Warcraft běželo to dal do doby než jsem zmáčkl enter, při změně HDD šlo vše v pořádku , ale potřebují přetáhnout větší data z disku aspoň což nestiham ... Reinstalaci Windows jsem taky zkoušel, ale v půlce instalace též zamrzne ... Nevíte někdo zda se s tím dá něco dělat nebo rovnou nový HDD ? (Zamrzne tím zpusobem, že mužů jen hýbat myší)
Za odpověď předem děkuji, popř. Doplnil víc Info..

Někde jsem cetl, že to taky někomu dělá... Jen ne ve stejný čas, že to vyřešili větším chlazením což je blbost když mi jiný HDD jde.
No sekne/zamrne nevím jak to nazvat teď zkousim kontrolu chyb u disku a vypadá že je vše jo, ale problém se nevyresil...