Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kontrola funkčnosti sestavy PC

Zdravím. Potřeboval bych vědět, jestli by tahle sestava fungovala. Jedná se o herní PC do 18 000 kč (Má se tam hrát převážně csgo).

CPU: AMD FX-Series X8 FX-8350
MB: Gigabyte GA-990FXA-UD5
GPU: Asus GTX950-OC-2GD5
RAM: Kingston DDR3 8GB 1600MHz CL10 (2x4GB) HX316C10FK2/8
SSD: Kingston HyperX FURY SSD 120GB, SHFS37A/120G //Velikost kapacity stačí
Chladič CPU: Scythe Ninja 4, SCNJ-4000
Zdroj: Gembird CCC-PSU7X-12-B

Dobrý den, fungovať by to možno i fungovalo i když s tým zdrojom to bude pri zátaži ako "udiareň", ani tá doska nieje bohvie čo, a ten chladič k tomu procesoru, no nevím nevím, SSD ked už kingston tak V300 (ak už extrémne šetríte). Takže vlastne polovicu z toho treba prekopať. Zdroj doporučuju seasonic napr S12II - 520W, chladič silentiuPC fera HE1224, základnú dosku vám poradí M-pol, ale jednoznačne skôr neco od Asusu nebo MSI.