Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Travian - registrace

Dobrý den, všiml jsem si tady na poradně celkem obsáhlých článků o travianu, tak doufám že mi poradíte.

Mí přátelé již hrají a já bych se k nim chtěl připojit ale když kliknu na Zaregistrovat vyskočí mi nabídka serverů a já nevím na jakém hrají. Momentálně nemám na dosah nikoho z nich tak jsem se chtěl zeptat jestli, abych se mohl zapojit do jejich "klanu" jak tomu říkají oni, musím být na stejném serveru? Popř. jak si vybrat vhodný server?

Děkuji

Alespon kdybys napsal jméno toho jejich klanu (asi myslíš aliamci), tak se ti někdo z poradny, kdo tam hraje mohl podívat, jestli onen klan na onom serveru je.
Co vím, hraje se na čtyřech serverech, ale na prvním už registrace možná asi ani nebude.