Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výměna graf.karty

Dobrý den chci se zeptat jestli není nějaká stránka na prodej/výměnu graf karty, viděl jsem že je třeba na mobily tak jestli i na tohle....
Mám msi gtx 970 gaming 4g používanou pul roku a je to podle mě na mé využívání zbytečné a jelikož by se mi teď hodili peníze na studium tak bych ji rád vyměnil + doplatek za nějakou která zvládne hru league of legends,world of tanks atd...

Na bazarech se ta karta pohybuje od 7000 az po 9500(nemysl kdyz stoji nova 10000)
Tak zalezi kolik za ni chces minimum atd...
udelej si nejaky hezky inzerat a pekny fotky(na tech opravdu zalezi) napis svoje info a nekopci tunu dat ktery stejne nikdo necte(kdyztak dej jen odkaz).
Cenu zkus "batovskou" treba 7499 a uvidis.