Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vše na PC zrychlené

Ahoj,

mám jeden starší PC, který zapnu, normálně naběhne systém (Windows 7) a hned mi běží vše zrychleně, když třeba Eset dělá aktualizaci, tak to zdánlivě vypadá, že ji dělá bleskově, prostě ta ikonka Esetu se motá hodně rychle a hlavně čas jde zrychleně. Jedna minuta trvá jednu sekundu. Časové pásmo je nastavené správně. Občas to hodí i modrou smrt. Má s tím někdo zkušenosti?

Díky moc za každou radu.

Datum je správně. Baterii můžu zkusit vyměnit, ale čas se mění za běhu PC v systému. Myslím, že kdyby to bylo baterií, byl by špatný čas jen po zapnutí PC, ale on se mění pořadpřímo před očima. Jednu baterii bych tam měl někde mít, zkusím ji vyměnit až budu doma.