Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problem s bootem na notebooku

Zdravim poradnu..
Prosim Vas,mam problem s zapntim notebooku..Po upgrade na WIN 10 uz nenabehl.Po zapnuti notebookuu se zobrazi jen logo notebooku (Acer),pak se zobrazi,ze se automaticky opravy a pak uz je jen cerna obrazovka.
Chtel jsem udelat reinstalaci,bohuzel mi nechce nacist ani USB DVD ani USB flesku k bootovani.Vyndal jsem HDD a skusil ho dat do stolniho PC,abych ho nasledne formatoval,bohuzel v PC ho vubec neni videt,resp.: kdyz ho napojim na PC pres kabely,PC ani nenabehne..Kdyz odpojim HDD v PC a pripjim HDD z danyho notebooku a chci instalovat OS,tak mi po nacitani DVD vypise,ze neni zadnej HDD k dispozici instalace..
Je tedy HDD znicen,poskozen?Lze to nejak opravit?
Je citit na HDD ze se toci,ale to je tak vse..

Ked vyndas disk potom ten notebook z tej USB instalacky nabootuje? Ak ano tak mas proste blbo nastaveny BIOS. Alebo nemackas klavesu ked to po tebe chce.

P.S. a hdd neni vadny, ked to z neho nacitava windows a nejake jeho automaticke opravy, tak je funkcny aspon tak ze je zdetekovatelny a bootovatelny.

Priznam se,ze tohle jsem nezkousel..

Jak nastavit BIOS?Moc moznosti tam neni,kdyz dam boot jako 1. Win BOOT Manager,2: HDD a 3. USB,tak to nefunguje..

Ted zacalo psat chybu 0xc0000225 a volby,kde ENTER je opakovat akci,F8 vic moznosti(ani jedna nereaguje) a ESC lze nastaveni rozhrani UEFI