Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nějaké problémy se vším

Dobrý den,chtěl bych se zeptat, kupoval jsem new hw, a prostě nevím instaloval jsem win 8.1 a ted na notebooku instaluji win 10 myslím medium na flash disk. Ale měl jsem problém u toho nového že sem ho vypnul ve windows ale furt jel? Nevíte? A jinak dal jsem dobře ramky když jsem to dával do černých slotů? A taky u win 8.1 sem se nemohl připojit na internet.

SPECS
Intel core i5 4590
Asus stri 380 4GB
8gb ram
Cooler master thunder 600W
AKASA led strip green
NZXT S340 RAZER EDITION¨

Děkuji
Změna předmětu, původně: PC rada. (karel)

aha děkuji,jinak teda podporuje ta deska intel core i5 4590? Děkuji, a instaluji už drivery z notebooku, protože na novém pc nechce internet fungovat,takže to udělám že si to dám na novej a udělám to. Prosím tedy lock Díky. TO bude dlouhá noc.

Opravdu se řiď radou pedrossa. Buď tomu vůbec nerozumíš, nebo se vůbec nedokážeš vyjádřit nebo tomu nerozumí nikdo tady. Co se týše BIOSU, jen jedno info: uděláš něco blbě a riskuješ přeměnu motherbordu na díl do sběrného dvora.

Já vůbec netuším, co vlastně chceš, i když si tvá pismenka čtu několikrát a pomalu. Už mi to moc nemyslí, prostě dědek, co se dá dělat..

Radu můžete vyžadovat, ač se uráčíte napsat oč jde a podáte přesné informace.
Co do toho pletete BIOS? Jste schopen pochopit, že je to firmware a není to ovladač operačního systému? A nikdo tu dosud netuší, co máte za základní desku! A bohužel se obávám, že vy také ne a tu papírovou věc (manuál základní desky) jste vyhodil ihned do koše!
Odneste to do servisu, nebo najděte v okolí někoho, kdo umí číst a psát.
Mimochodem, ten zdroj (nejspíše tohle) k této GK jste vybíral sám? Statečný hoch!

kamo ty sa nauc NORMALNE komunikovat/pisat lebo ti neni nic rozumiet.
Ty si neaky cudzinec alebo si pisal ten dotaz opity ?! Lebo tvoje otazky a odpovede su ako keby od 7 rocneho chlapca....
-------
Ale jedinemu comu som porozumel tak to bolo to ze sa do PC vobec nevyznas a radsej sa do toho neser inak to po*seres viac ako to je.