Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook se nezapne na poprvé, ale třeba až na 25 pokus

Dobrý večer, psala jsem již sem, ale další odpověď se mi nedostavila, potřebovala bych poradit co nejdříve, aby se mi něco s notebookem nestalo. http://www.pc-help.cz/viewtopic.php?p=1349000#p134 9000
Teď se zapínal o dost déle, min. 15 minut se opakovalo, to co jsem psala v odkazu na jiných stránkách (naběhla úvodní obrazovka-> vypnutí-> úvodní obrazovka-> vypnutí.. pořád do kola)
Děkuji za odpověď a radu.

aby se mi něco s notebookem nestalo

zachránit svoje data:
vytáhnout disk a vykopírovat z něj všechny důůležité dokumenty, případně celý profil uživatele: \users\Lenca833

Notebook se nezapne na poprvé, ale třeba až na 25 pokus

nejspíš vadný měnič dc/dc na základní desce, většina servisů to řeší dražší výměnou celé základní desky, to může v servisu stát půl zůstatkové ceny notebůů.
to se po záruce spíš nevyplatí, proto jsem taky psal "zachránit svoje data".
pak se rozhodnout, jestli nebude lepší koupit nové notebůů.