Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno PC na první boot nezobrazí přihlášení do windows 10

Dobrý den,
Pokud chcete přejít rovnou k problému přeskočte na druhý odstavec. Před týdnem jsem si koupil nový chladič (scythe ninja 4) a musím říct, že je to bomba :). Mám v PC amd phenom x4 965 black edition a se starým chladičem (nebyl to boxák) mi při hraní dosahovaly teploty až na 58 stupňů při taktu procesoru 3.7 gh. S novým chladičem mi teploty při tomto taktu nepřesáhly 50 stupňů. Pokračoval jsem v taktování a ukončil jsem to při 4.0 ghz s tím že 4. jádro jede pouze na 3900. Bylo nestabilní. Voltage mám nastavenou na 1.4125. Teploty nepřesahují 53 stupňů a teď ten problém.

Když zapnu pc tak problikne logo desky, začne se načítat windows a ukazuje se zde logo v té chvíli kdy by se mělo ukázat přihlášení tak zhasnou obě obrazovky a nic už s tím neudělám. Tak vypnu podržením tlačítka power a ihned zapnu znova a vše naběhne jak má. Nevíte jak toto fixnout?
Děkuji všem

Cpu : amd phenom x4 965 black edition
Gpu: Hd 7850 Sapphire
deska: msi 760ga-p43
Zdroj: seasonic 620w

Tento problém jsem nakonec vyřešil i bez resetu biosu. Baterka je pod g. kartou, takže se mi do toho nechtělo moc sahat :D. Stačilo vypnout tzv. rychlé spuštění které má W10 nastavené od začátku. což znamenalo že pc nebyl vypnut ale pouze v hibernaci. Teď se nerozjede z hibernace, ale spouštění funguje jak má :D.