Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Huawei nestabilní signál

Ahoj,

v lednu jsem si koupil duální Huawei Y6. Používám 2 karty od Vodafone. Od samého začátku se mi u karty v prvním slotu měnila síla signálu, občas na krátkou dobu vypadl úplně. Když jsem karty prohodil, problém se přenesl do druhého slotu. Obě karty u operátora opakovaně vyměněny, ale nepomohlo to.

Následovala reklamace telefonu, po měsíci jsem dostal telefon nový. Ale problém zůstává pořád. Pouze v případě, že do jednoho slotu vložím kartu jiného operátora je signál stabilní.
Poradí mi někdo, co s tím?

Díky

Huawei Y6 je postaven na Qualcomm MSM8909 Snapdragon 210. To je naprosty lowend od Qualcommu, mozna tam nebude dualSIM vyreseno uplne idealne. Vzhledem k tomu, ze to je opravdu lowend, tak bych se nebal doporucit i nejaky Mediatek, treba to bude slapat lepe. Proste zkus nekde pujcit telefon s jinym cipsetem, samozrejme nevylucuji ani chybu primo v Huawei Y6 a treba to jiny smartphone se stejnym cipsetem nedela.

Zkus se poptat na androidforu, tam bude urcite vetsi sance, ze najdes cloveka, ktery pouziva stejny smartphone nez tady.