Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem SATA USB 3.0 redukcia pre 3,5 HDD

Dobry den. Potrebujem SATA USB 3.0 kabel pre 3,5 HDD aspon 0,5m dlhy. Neviete o nejakom v slovenskom eshope, idealne tak do 15€, pokial by sa dalo.

Toto je jedine som našiel: http://www.shark.sk/komponenty-0/kable-0/i-tec-usb -3-0-to-sata-adapter-0/

Rozmyslal som aj nad externym boxom (ramcek, kit), ktorý samozrejme musi splnat vyssie uvedene parametre. Je mi jasne,ze tam sa cena pohbybuje na vyssej urovni ako pri kabloch, no tak max. do 30€. Nasiel som tento:
http://www.epenta.sk/pevne-disky-a-pamate/96187665 -dokovacia-stanica-premiumcord-pro-2-5-3-5-sata-hd d-usb-3-0?utm_source=heureka_sk&utm_medium=cpc&utm _content=Pocitacekomponentykancelaria-Komponenty-P evnediskyapamate&utm_campaign=heureka_sk-paid

Co by ste mi poradili?
Dakujem

Ten PREMIUMCORD PRO 2.5"/3.5" SATA HDD, USB 3.0 KU3IDES2 podporuje max. 2TB disky, takze ten nemoze byt.
Ako to je s i-tec kablom? Nie je tam limit vo velkosti HDD. Mozem pouzit aj 4TB?

Skusil som trochu pozriet aj na Ebay: http://www.ebay.com/itm/ORICO-SuperSpeed-USB-3-0-t o-SATA-2-5-3-5-HDD-Hard-Drive-Docking-Station-/151 409827326?hash=item2340ba9dfe:g:OVQAAOSw-vlVi3Uk

Tento sa mi celkom paci, no nic sa tam nepise o tom kolko max. TB moze mat HDD.

Píše se tam capacity 8TB tak bych to chápal tak že to s 8Tb diskem zkoušeli. Až bude na trhu 12TB budou tam moct napsat 12TB :-)

Neznám ani jeden z nich, podle mě to vyjde nastejno. Podporovanou kapacitu disků bych taky nebral tak úplně vážně, mělo by jet vše pokud vevnitř ten převodník nemá nějakou chybu. Mezi 2TB a 8Tb by pro ten převodník neměl být vůbec žádný rozdíl. Větší část práce dělá počítač- čili se připrav že disk větší jak 2,2TB budeš muset rozdělit jako GPT disk a naformátovat a potřebuješ Vista a vyšší.