Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Pomoc s počítačem ovladače, atd...

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat jestli tu není někdo kdo by mi pomohl s FPS protože dříve jsem hrál ze 70fps v prumeru a ted treba hraju hru 10min a klesne to na 30 a pak zase nahoru a takhle to skace. Tak se chci zeptat jestli by mi třeba někdo nedal skype a poradil mi dal bych sdílení obrazovek a říkal mi co a jak.
Děkuji předem.

Už jste se ptal. Směle pokračujte v původním tématu. (Kurt)

easy vysvětlení.... pokud ti to skáče, tak ti nestíhá chladit gráfa...popřípadě CPU.... nainstaluj CPUID HW monitor a zkontroluj hodnoty...jesi máš desktop tak by teploty neměli dosahovat hodnot cca nad 60 stupnu (záleží na komponentech a podle nich na maximalni teplotě)
popřipadě si mě přidej na skype mam ho na profilu