Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dají se hrát hry na mém počítači?

Mám počítač Asus X75VC-TY143H

Paramtry (v cestine jsem je nenasel a pocitacum nerozumim stejne jako nemecky)
1600 x 900, 16:9 Format
Intel® Core™ i3-3110M Prozessor der dritten Generation (2.40 GHz, 3MB Intel® Smart-Cache)
Intel HD 4000 + NVIDIA GeForce GT 720 mit 2 GB Speicher
4 GB DDR3-1600 Arbeitsspeicher
500 GB Festplatte, 5.400 U/Min
DVD-Laufwerk (DVD R/W, CD R/W)
WLAN 802.11 b/g/n, GBit-LAN
VGA, HDMI, USB 3.0
Windows 10 64Bit

Zakoupil jsem si GTA V, že si taky zkusim nejakou hru zahrat a zaujala mne tato, kterou jsem v starsim vydani asi před 15 ti lety hraval jeste jako kluk na windows 98. Je to absolutní paráda, běží svižně na nejvyssi detaily, ale tak po peti deseti minutach hry a nekdy i driv se zacne priserne sekat. Po instalaci se sekala hned, ale vyresil jsem to instalaci nejaktualnejsich ovladacu na procesor a grafickou kartu. Ted ovšem nevím. Pocitac je preinstalovany cistou instalaci na win 10, neni tedy nicim zahlcen ani programy v pozadi, zadne stahovani nic, nebezi. Nevíte prosím, jak to sekání odstranit? Pocitac stal 6 600 Kc v bazaru. Byla to podle Vás dobrá koupě, nebo jsem za ty peníze mohl koupit lepší? Dají se na tom vůbec hrát hry jako GTA V? A jak je to s tou gafickou kartou, jsou dvě a muzu mezi nima prepinat, nebo treba bezi ta integrovana intel a muze to byt pricinou sekani gta v ?

Paradni notas, akorat neni stavenej na narocne 3D hry a na GTA5 uz vubec ne. Precti si recenze GTA5, to je velmi hardwarove narocna hra, ktera se neda poradne hrat na notasu za 25K, natoz na tvem bazarovem.