Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problemy s probuzenim ze spanku pri otevreni vika NTB

Ahoj,
mam notebook ASUS ZENBOOK UX303UB-C4017T (https://www.alza.cz/asus-zenbook-ux303ub-c4017t-hn edy-kovovy-d3040215.htm?o=1), kde mam nastaveno, aby pri zavreni vika presel do spanku.

Kdyz ale viko otevru, puvodne vse fungovalo tak, ze se notebook probudil (cca 2 vteriny), nyni je chvili blackscreen, potom jakoby se notebook vypnul, objevi se obrazovka jako pri startu notebooku a zapne se jako bych ho predtim vypnul (cely proces trva cca 20 vterin).

V nastaveni napajeni mam nastaveno, aby se notebook pri zavreni vika uspal, tudiz tady by problem byt nemel. Zda se mi, ze se o probuzeni pokousi, ale nakonec se vypne a zapne klasicky.

Notebook jsem samozrejme zkousel i restartovat, ale to nepomohlo. Mam nainstalovany eset antivirus (plna verze), tak virem by to snad byt nemelo.

Jakekoliv tipy ktere pomohou k naprave uvitam :)

Michal

No, to jsem ted zkousel,

jsou tam k videni tyto informace - od nejnovejsich zaznamu:

Po spusteni ted (nejnovejsi je prvni):
!) The system has rebooted without cleanly shutting down first. This error could be caused if the system stopped responding, crashed, or lost power unexpectedly.
2) The previous system shutdown at 0:11:56 on ‎14.‎03.‎2016 was unexpected.

V 0:11:33 (nejnovejsi je prvni):
1) The Přístup k uživatelským datům_72dff service terminated unexpectedly. It has done this 1 time(s). The following corrective action will be taken in 10000 milliseconds: Restartovat službu.
2) The Úložiště uživatelských dat_72dff service terminated unexpectedly. It has done this 1 time(s). The following corrective action will be taken in 10000 milliseconds: Restartovat službu.
3) The Data kontaktů_72dff service terminated unexpectedly. It has done this 1 time(s). The following corrective action will be taken in 10000 milliseconds: Restartovat službu.
4) The Hostitel synchronizace_72dff service terminated unexpectedly. It has done this 1 time(s). The following corrective action will be taken in 10000 milliseconds: Restartovat službu.
5) The specifické pro aplikaci permission settings do not grant Místní Aktivace permission for the COM Server application with CLSID
{"nejaky aktivacni kod"}
and APPID
{"nejaky aktivacni kod"}
to the user NT AUTHORITY\SYSTEM SID (S-1-5-18) from address LocalHost (pomocí LRPC) running in the application container Není k dispozici SID (Není k dispozici). This security permission can be modified using the Component Services administrative tool. Nejake napady co s tim? :) Dekuji predem, M.