Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Potřebuji poradit složit PC.

Dobrý den, zvažuji si postavit PC, jenže v tom nejsem žádný machr, takže bych potřeboval poradit :)
Chci PC do 20ti tisíc a proto vám sem napíšu komponenty, které bych rád chtěl, ale jak říkám, uvitám každou radu - jestli je to špatné, zbytečné, nebo něco lepší za stejnou cenu :)

Procesor: AMD Vishera FX-8300 (8 jádro, 3,3GHZ, Turbo 4,2GHZ) Cena 3400kč.
Základní Deska: MSI 970 GAMING - AMD 970 Cena 2600kč.
Grafická karta: Sapphire NITRO R7 370 (4GB) Cena 5100kč.
Ram: Kingston HyperX Fury Blue 8GB (2x4GB) DDR3 1600 Cena 1000kč.
HDD: WD Blue EX - 1TB Cena 1400kč.
SDD: Kingston SSDNow V300 - 120GB Cena 1200kč.
Zdroj: Zalman ZM600-GSII 600W Cena 1200kč.
Chladič: SilentiumPC Fera 2 HE1224 Cena 700kč.
Mechanika: ASUS DRW-24F1MT, černá, bulk Cena 350kč.
Zvuková karta: ASUS Xonar DG Cena 800kč.
Skříň: BITFENIX Comrade, okno, černá Cena 1000kč.

Předem moc děkuji všem, co by mi poradili, moc si toho vážím, děkuji :)

Protože! Pracovní frekvence CPU a v tomto případě ani čtyři moduly neznamenají vyšší výkon!! Stejně tak množství grafické paměti neznamená vyšší výkon GPU! Radeon R7 370 je méně výpočetně výkonný než Radeon R9 380!
Už výběr "oblíbeného" nezdroje napovídá, že v HW plavete.

Chtěl bych ''High-End'' PC, které rozjede hry na High detaily, jak už jsem psal výše :)
Potřebuji, aby mi sloužil dobře i po pár letech, takže aby byl skvělý na hry na 3-4 roky dopředu :)
S Intelem nemám moc zkušeností, preferuji spíše AMD, ale za i5+ se nebudu zlobit, když mi doporučíte nějaký dobrý.
U grafické karty a CPU mi prosím řekněte, v čem je lepší a proč si ho koupit, protože já se v tom moc nevyznám, jak jistě vidíte.... :/
Chtěl bych to i s monitorem a klávesnicí, cena do 27.000 :))
Děkuji mockrát.