Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jedná se o vir?

Ahoj,
na svém telefonu Samsung Galaxy S4 mini mi dnes při brouzdání na stránkách kaloricketabulky.cz vyskočila divná stránka. Bylo tam napsáno: "Váš telefon je těžce zavirován". Bylo tam napsáno něco s pornografickými stránkami a ubíhal i čas. Tuším, že to ukazovalo 2:56:00, ale nejsem si jistý. Níže bylo napsáno, že 21% dat z telefonu je zničeno a že se mohou zničit i další. Navádělo mě to, abych stáhl nějaký program k vyčištění telefonu, samozřejmě jsem na to neklikal a ihned jsem vypnul telefon. Žádné pornografické stránky jsem nenavštěvoval, takže nechápu, kde se to tam vzalo.
Budu Vám moc vděčný za každou radu

loading...

Proste se te pokouseli navest stahnout do telefonu nejaky pochybny program, ktery by tam pak vykonaval nejakou podvratnou cinnost. Nic si nestahoval, takze je vse OK.
Jinak jakym web browserem prohlizis webove stranky? Doporucuju uz nepouzivat ten vestaveny androidi (obvykle oznaceno jako Internet apod.) ale pouzivat Chrome, Dolphin nebo Firefox (idealne s doplnkem adblock plus).