Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Koupě cardboard

Když si na google vyhledám cardboard, nejlevněji mi vyjde v obchodu Tinydeal.com. Avšak tento obchod je celí v angličtině, dá se mu věřit že zboží dostanu? Popř. v jakém typu neinternetového i internetového obchodu se dá koupit, sedí na každý mobil a protože jsem na tom samém obchodu našel více cardboardů za různé ceny, je mezi nimi nějaký rozdíl? Děkuji za všechny odpovědi. :-)

Tuhle "krabici" jsem koupil na ebay asi 50Kc, ale je to takova spis nahrazka na vyzkouseni. Vzal jsem jeste jedny plastovy uzavreny asi za 220Kc i s popruhy na hlavu a je to daleko lepsi. Netlaci, nemusis to drzet v ruce a nepronika do nich okolni svetlo. Krasne do nich pasuje i Note3. Hledej "znacku" Ritech3D