Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Lenovo B590 - nejde zapnout wi-fi ?

Ahoj borci,

dostal se mi do ruky notebook Lenovo B590 model 20206 a nejde na něm zapnout wi-fi. Už nějakou dobu s tím bojuji ale marně. OS byl tak zaprasený, že jsem už i přeinstaloval OS. Nainstalovaný OS W7 64bit, ovladače ze stránek výrobce notebooku, čistá instalace, wi-fi nejde zapnout, poradí někdo jak wi-fi zprovoznit, kde hledat chybu ? Děkuji moc.

Chlapi, díky za snahu poradit a pomoci, už jsem to vyřešil. Nejsem žádný profík, ale "pár" PC a notebooků už jsem na opravu (HW i SW) měl. Něco jsem se přiučil i zde, na poradně. Proto tady taky chodím, občas potřebuji i poradit. Ale s tímto zapínáním wifi jsem se setkal poprvé, po stisknutí klávesové zkratky Fn+F5 vyskočilo okno (OSD) s tím, že wifi je vypnuto, tak jsem stiskl uvedenou klávesovou zkratku znovu v domnění, že se wifi zapne. Nestalo se, pořád vypnuto. A tady pro mě nastává "novinka", poté co vyskočilo ono okno(OSD), že wifi je vypnuto, stačilo myší kliknout na obrázek wifi v onom okně a wifi je zapnuto. Sice si připadám jako hlupák, ale tohle jsem viděl prvně, vždy postačilo stisknout nějakou klávesovou zkratku případně nějaký přepínač a wifi se buď aktivovalo nebo deaktivovalo.

Téma se může dát jako vyřešené. Díky.